چگونه اینترنتی کفش بخریم؟

چگونه اینترنتی کفش بخریم؟

خرید اینترنتی کفش یکی از سخت­ترین و ریسکی­ترین خریدهای اینترنتی است. چرا که خریدن کفش بدون پرو کردن و پوشیدن آن، کاری غیرممکن بنظر می­رسد. اما اگر نکات زیر را رعایت کنید، می­توانید به راحتی خرید کفش را آنلاین انجام داده و از خرید کردن در خانه لذت ببرید.

 

چگونه اینترنتی کفش بخریم؟

 

سایز استاندارد

 

جداول مختلفی در وبسایتها برای اندازه­گیری استاندارد پا وجود دارند. این جدولها را دریافت کنید و با استفاده از آنها سایز استاندارد پای خود را پیدا کنید. دانستن سایز استاندارد به شما کمک می­کند که سایز و ابعاد ارائه شده محصول در وبسایت را به درستی با سایز خودتان مقایسه کنید.

 

انتخاب فروشگاه

در خرید اینترنتی هیچ­چیز به اندازه اعتبار و نام فروشگاه مورد نظرتان اهمیت ندارد. سعی کنید وبسایتهایی با اعتبار بالا، شیوه ارسال راحت، دارا بودن امکان تعویض پس از خرید و از همه مهم تر، داشتن نماد اعتماد الکترونیکی را انتخاب کنید.

 

توجه به تمام ابعاد

 

علاوه بر ظاهر و اندازه کفش که در ابتدای امر به آنها توجه می­کنید، به جنس رویه و زیره کفش، کشور سازنده آن، برند کفش توجه کنید. مساله مهم دیگر درباره کفش، داشتن حداقل ارتفاع استاندارد و شکل پنجه مناسب است. سعی کنید تمام عکسهای کفش را به دقت بررسی کنید.

 

رنگ

 

وبسایتهایی که معتبرند، عکسهای بهتر و باکیفیت تری از محصول به شما ارائه می­دهند. اگر رنگ خاصی را مد نظر دارید، عکس کفش با همان رنگ را حتما مشاهده کنید. رنگ عکس را با رنگی که سایت برای کفش نوشته است، مقایسه کنید.

 

توجه به نظرات

 

وبسایتی را که انتخاب کرده­اید از همه نظر بررسی کنید. وارد قسمت نظرات شوید و تمامی نظرات مثبت و منفی را بخوانید. دقت داشته باشید که عوامل وبسایت با نظرات مختلف چگونه برخورد کرده و پاسخ سوالات و انتقادات را چطور داده­اند. این کار به شما درباره وبسایت و عوامل آن دید درستی خواهد داد.

 

کیف های بروپوشان 

کفش‌های مردانه بروزپوشان

کفش‌های زنانه بروپوشان

به اشتراک بگذارید :