نحوه خرید عمده کفش مردانه

نحوه خرید عمده کفش مردانه


از اینکه به روز پوشان را برای خرید عمده کفش مردانه انتخاب کرده اید، بی نهایت سپاسگزاریم.

به روز پوشان با داشتن نماد اطمینان، سال ها تجربه در امر واردات و عرضه کفش و پوشاک،  ارائه محصولاتی با  بهترین کیفیت و طراحی،ارائه محصولات درجه یک با قیمت های رقابتی  و امکان خرید عمده به صورت اینترنتی، می تواند برای سال های طولانی در تأمین محصولات با شما همکاری کند.

شاید مانند بسیاری از مشتریان ما این سوال برایتان پیش آمده باشد که نحوه خرید عمده کفش مردانه از به روز پوشان چگونه است؟ در این مقاله در مورد چگونگی خرید از به روز پوشان شما را راهنمایی می کنیم.

 

 

نحوه خرید عمده کفش مردانه

 

کفش‌های بچگانه بروزپوشان

کفش‌های مردانه بروزپوشان

کفش‌های زنانه بروزپوشان

 

 

 

نحوه خرید عمده کفش مردانه به صورت حضوری

 

برای خرید عمده کفش مردانه، به صورت سنتی و حضوری می توانید به آدرس دفتر فروش در تهران یا قشم بروزپوشان مراجعه کنید. پس از بازدید از محصولات و انتخاب کالاهای مورد نظر، فرم سفارش و پرداخت را پر کرده و پس از آن همکاران ما در مورد نحوه ارسال بار، هزینه ارسال و محل تحویل مرسوله، هماهنگی های لازم را به عمل می آورند.

 

نحوه خرید عمده کفش مردانه به صورت اینترنتی

امروزه با پیش رفت تکنولوژی و گسترش نفوذ اینترنت در بیشتر امور تجاری ، نیازی نیست تا برای خرید عمده کفش، راهی بازار شده و پس از صرف وقت و هزینه بسیار برای رفت و آمد، خرید خود را انجام دهید. به روز پوشان برای صرفه جویی در وقت و هزینه و  رفاه حال شما مشتریان گرامی ، امکان خرید عمده کفش مردانه به صورت اینترنتی را نیز فراهم کرده است. روش خرید عمده به صورت اینترنتی به این ترتیب است که با مراجعه به وبسایت به روز پوشان به نشانی www.berozposhan.com محصولات را بازدید کرده و کالاهای مورد نظرتان را انتخاب می کنید. پس از آن می توانید برای دریافت نمونه کالا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. پس از تأیید نهایی سفارش ، همکاران ما در واحد فروش جهت هماهنگی های بیشتر برای پرداخت هزینه و ارسال بار با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

به اشتراک بگذارید :