مولفه های مهم در خرید عمده کفش

مولفه های مهم در خرید عمده کفش

خرید عمده کفش به صورت حضوری یا غیر حضوری، از جمله کارهای مهمی است که فروشندگان فروشگاه­های کوچک و بزرگ با آن دست به گریبان هستند. از آنجایی که خرید عمده محصولاتی مانند کفش، معمولا با خطراتی مواجه است، نیاز است تا پیش از اقدام به انجام آن، نکات زیر را مد نظر داشته باشیم.

 

 

مولفه های مهم در خرید عمده کفش

 

۱) نوشتن لیست خرید

 

پیش از اینکه برای فروشگاه خود اقدام به خرید محصول نمایید، ابتدا یک لیست خرید بنویسید. این لیست را می توانید با توجه به اجناس پر فروش یک ماه قبل در فروشگاهتان، بازه قیمت مناسب برای شما، بررسی سلیقه روز و مد جدید و … تهیه کنید. نوشتن لیست به شما کمک می­کند تا در مواجهه با تنوع محصولات، برای خرید دچار سردرگمی نشوید.

 

 

۲) انتخاب فروشگاه عمده

 

یکی دیگر از مولفه های مهم در خرید عمده کفش، چه به صورت حضوری و چه به صورت غیرحضوری، مهمترین نکته توجه به اعتبار فروشگاه مورد نظرتان است. پیش از خرید چند فروشگاه را بررسی کنید و مطمئن شوید که فروشگاه مورد نظر شما، امکانات و محصولات مورد نظر شما را داشته و خدمات مربوط به فروش و پس از فروش و ارسال محصول، مطابق خواسته و نیاز شما انجام می­گیرد. نکته مهم دیگر درباره خرید از فروشگاه­های اینترنتی، داشتن نشان اعتماد الکترونیک است. وجود این نماد، ضریب اطمینان خرید شما را بالاتر می­برد.

 

۳) اطلاعات کافی

 

برای تجربه یک خرید عمده مناسب، نیاز است تا درباره محصول مورد نظرتان اطلاعات کافی داشته باشید. مثلا در مورد کفش، باید بدانید بازار امروز به چه مدل کفشهایی بیشتر احتیاج دارد و یا جنس کفش محبوب در میان خریداران چیست و یا رقیبان شما بیشتر از فروش چه نوع کفشهایی سود کسب می­کنند. از طرف دیگر، باید تولید کننده­ها و وارد کنندگان کفش را تا حدودی بشناسید و درباره مصلح و دستگاه­های آنها اطلاعات کسب کنید. این کار نه تنها به تجربه یک خرید بهتر کمک فراوانی می­کند، بلکه باعث می­شود شما بتوانید به خریداران فروشگاهتان درباره کفشها مشورت بدهید.

 

جهت خرید عمده کفش، روی بروزپوشان حساب کنید !

به اشتراک بگذارید :