نکاتی در رابطه با خرید و نگهداری کیف و کفش

خرید و نگهداری کیف و کفش

 

در خرید کیف و کفش یکی از مسائل مهم این است که پیش از رفتن به بازار و یا پرسه زدن در وبسایتهای مختلف، دقیقا بدانید چه چیزی می­خواهید. این کار علاوه بر آن که باعث صرفه­جویی در وقتتان می­شود، به شما کمک می­کند تا از سردرگمی پرهیز کرده و بتوانید خرید بهتری انجام دهید. علاوه بر این، رعایت چند نکته ساده باعث می­شود تا بتوانید خرید بهتری را تجربه کنید.

 

خرید و نگهداری کیف و کفش

 

برای خرید و نگهداری کیف و کفش

 

  • در سِت­های جدید، از کیف و کفشهای ناهمسان استفاده می­شود که این کار نیاز به دانش مُد دارد و همیشه قابل انجام نیست. بنابراین سعی کنید کیف و کفشتان با هم سِت باشند. چه از نظر رنگ و چه از نظر طرح و مدل. این کار شما را بسیار آراسته و شیک جلوه می­دهد.
  • از خرید کفشهای پارچه­ای در فصلهای سرد و بارانی پرهیز کنید. به محض باریدن اولین برف و باران، کفش شما زیبایی اولیه­اش را از دست خواهد داد.
  • اگر اضافه وزن دارید، از دست گرفتن کیفهای بسیار کوچک خودداری کنید. همچنین اگر وزن کمی دارید، کیفهای بسیار بزرگ را انتخاب نکنید.
  • از فروشگاه­های معتبر خرید کنید. فرقی نمی­کند خریدتان را حضوری و یا آنلاین انجام می­دهید. معتبر بودن فروشگاه تضمین کننده کیفیت خرید شما است.

 

نکاتی در رابطه با خرید و نگهداری کیف و کفش

 

  • از انتخاب طرح­های بسیار شلوغ و عجیب و غریب برای کیف و کفش بپرهیزید. این طرح­ها بعد از مدتی به شدت تکراری می­شوند. سعی کنید کیف و کفشتان را تک رنگ و ساده انتخاب کرده و طرح­ها را در جزای دیگر لباسهایتان به کار بگیرید.
  • نگهداری از کیف و کفش را فراموش نکنید. هربار پیش از خروج از خانه تمیز بودن آنها را چک کنید و پس از بازگشت به خانه، آنها را در جای مخصوصشان قرار دهید.
  • به جای خریداری تعداد زیادی کیف و کفش نامرغوب و متنوع، سعی کنید یک یا دو سِت کیف و کفش مرغوب و زیبا خریداری کنید و تنوع را در اجزای دیگر پوششتان به کار بگیرید.

 

کیف های بروپوشان 

کفش‌های مردانه بروزپوشان

کفش‌های زنانه بروپوشان

به اشتراک بگذارید :