تولیدی کیف زنانه

تولیدی کیف زنانه

به روز پوشان یکی از قدیمی ترین عرضه کنندگان کیف و کفش در منطقه درگهان قشم و تهران، علاوه بر تجربه واردات کیف و کفش های باکیفیت، در راستای حمایت از تولید ایرانی و کار و اشتغال هموطنان عزیزمان، سال هاست که با همکاری نیرو های متخصص به کار تولیدی کیف زنانه پرداخته است.

 

تولیدی کیف زنانه

 

کیف‌های زنانه بروزپوشان 

 

چرا محصولات تولیدی بروزپوشان را انتخاب کنم؟

 

–  ما در تولیدی به روز پوشان پیش از هر چیز برای تولید محصولات خود با همکاری متخصصین امور اقتصادی و کارشناسان، تحقیقات بازار انجام داده و طی این تحقیقات نیاز ها و سلیقه های مخاطبین امروزی خود را شناسایی کرده ایم.

– کیف، یکی از محصولاتی است مورد نیاز قشرهای مختلف جامعه و خصوصا بانوان است. طراحی و زیبایی این محصول پر استفاده نقش به سزایی در افزایش فروش شما خواهد داشت. ما با شناسایی سبک و سیاق مورد پسند جامعه ایرانی دست به تولید محصولاتی متنوع زده ایم که برای هر نوع سلیقه و هر نوع کاربردی گزینه ای برای انتخاب در اختیار مشتریان  می گذارد.

– قیمت های محصولات تولیدی کیف زنانه بروز پوشان ، قابل رقابت با نازل ترین قیمت های بازار می باشد. خرید عمده کیف زنانه با قیمت های پایین و کیفیت بالا موجب افزایش مشتریان شما و کسب سود بیشتر برای شما خواهد شد.

– ما توانسته ایم  در تولیدی به روز پوشان ضمن فراهم کردن اشتغال برای عده ای از هموطنان عزیزمان، محصولاتی با کیفیت بالا در شأن هموطن ایرانی تولید کنیم و با عرضه این محصولات با قیمت های بسیار مناسب، کسب سود بیشتر برای شما را تضمین می کنیم.

تولیدی کیف زنانه به روز پوشان

 

به روز پوشان دارای دو دفتر فروش در قشم و تهران است که برای خرید حضوری و مشاوره می توانید به این دفاتر مراجعه کنید. همچنین می توانید با تماس تلفنی از خدمات مشاوره رایگان بهره مند شده و هماهنگی های لازم را برای خرید عمده به عمل آورید.

 

به اشتراک بگذارید :