تأمین کفش به صورت عمده

تأمین کفش به صورت عمده


اگر کسب و کار شما فروش کفش باشد و صاحب فروشگاهی برای فروش کفش باشید، حتما هر چند مدت یک بار نیاز به تأمین کفش به صورت عمده خواهید داشت. شما همکار گرامی برای تأمین محصولات فروشگاه خود از چه طریق عمل می کنید؟ آیا می دانید چه طور خرید کنید که هم رضایت مشتریان را کسب کنید و هم سود خوبی به دست بیاورید؟

 

 

 

کفش‌های بچگانه بروزپوشان

کفش‌های مردانه بروزپوشان

کفش‌های زنانه بروزپوشان

 

ویژگی های مهمی که باید در نظر بگیرید

 

  • برای تأمین کفش به صورت عمده بهتر است از جایی خرید کنید که قیمت های عرضه شده در آن تا حد ممکن پایین باشد. در این صورت می توانید سود بیشتری نصیب خود کنید.
  • بهتر است تنها محصولات با کیفیت را انتخاب کنید. قیمت های پایین همیشه استقبال مردم را به دنبال دارد ؛ اما مشتریان وفادار شما به دلیل کیفیت بالای محصولات تبدیل به مشتری همیشگی شما خواهند شد. هیچ گاه کیفیت را فدای قیمت پایین نکنید.
  • برای اینکه قیمت های پایین را با کیفیت بالا در کنار هم داشته باشید، بهتر است از مناطق آزاد گمرکی خرید خود انجام دهید. خرید از مناطقی مانند درگهان قشم، به دلیل حذف هزینه های گمرکی و تنوع کالا های وارداتی هم سود خوبی برای شما به همراه خواهد داشت و هم رضایت مشتریان شما را جلب می کند.

 

تأمین کفش به صورت عمده در بروز پوشان

 

به روز پوشان به عنوان یکی از قدیمی ترین عرضه کنندگان کیف و کفش در منطقه درگهان قشم ، برای تأمین کفش به صورت  عمده با افتخار با شما همکاری می کند.

شما می توانید برای خرید حضوری به آدرس دفتر فروش ما در قشم ب یا تهران مراجعه نمایید. اما اگر امکان سفر و اقامت در قشم را ندارید، فرصت کافی برای این کار ندارید، به روز پوشان امکان خرید غیر حضوری به صورت اینترنتی را نیز برای شما فراهم کرده است. برای اطلاع از نحوه خرید عمده کفش به صورت اینترنتی می توانید با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید.

به اشتراک بگذارید :